#18940

baybil
Yönetici
Puanlar: 550

Tercümesi şu :

“2FA ile ilgili konularda lütfen bağlantıdaki makaleyi okuyunuz :

https://bittrex.zendesk.com/hc/en-us/articles/115000198612

bunları denedikten sonra 2FA yı kaldırmak istiyorsanız, aşağıdaki bilgilerle yanıt veriniz. Ne kadar detay belirtirseniz o kadar iyi olur.

  1. Siteye login ederken ki güncel IP adresleriniz. Bu siteyi ziyaret ederek bulabilirsiniz https://www.google.com/#q=what+is+my+ip+address
  2. Bittrex e deposit gönderirken veya çekerken ki işlem ID leri (Transaction IDs)
  3. Hesaplarınızın son bakiyesi
  4. Bin doları aşkın olan hesaplar için kimliğinizi tespit edebilmek için ilave bilgiler isteriz. Kimlik kartınızın fotografını ekleyin, kimliğinizi elinizde tuttuğunuz bir selfi de gönderin. Bu sayede kimlikteki fotografınız ile sizin yüzünüzü eşleştirebiliriz. Aynı zamanda bir kağıda Bittrex yazarak ve bugünün tarihini de yazarak kimlik üzerindeki fotografınızla beraber tutun. Bütün fotograflarda kimlik üzerindeki yazıların okunabilir olduğundan emin olun. Pdf veya zip dosya eklemeyin. Bağlantı (link) eklemeyin.

Gerekli dökümanlarla bu mail e cevap yazın veya https://bittrex.zendesk.com/agent/tickets/1337375 ziyaret ederek bunları destek fişine direk ekleyin.

Bunun, hesabınızı kurtarmak için yavaş ve ızdıraplı bir yol olduğunu anlıyoruz fakat bunu hem sizin hem de kendi güvenliğimiz için yapıyoruz.

Saygılar”

Demişler… 🙂

kolay gelsin