#20818

Olcay
Katılımcı
Puanlar: 25

Burak Merhaba. Eski bir yazımı tekrar yazacağim. Burada GPU mining i anlatıcam. Tane Tane yazacağimdan anlaşılması kolay olacak.

Öncelikle geilrler düştü bunu bilmeni isterim. Zaman zaman bende rigleri açıyorum. Her gün bakıyorum karli bir coin varsa kazıp anlık satıyor btc de tutuyorum. Ben btc nin, crypto paralarin geleceğine inanan birisiyim.

Aslinda bir pool üzerinden gidicem. Pool birçok imkanı sunuyor. Bir nevi hesap makinasından tut, network te kazan miktarından alacağın adete kadar. Buradan konuyu anlar kendini daha kolay geliştirirsin. Bol kazançlar.

 

SOLO/PPLNT/PROP (private group)        Burada Solo yada ortak havuzda kazabilirsin demek istiyorum.
EU/RU/USA/JAP/SGP                               Burada İlgili pool un birçok ülkede sunucusu var kazacağin coine MS olarak hızının avantajı olması.
Nicehash 100% support                            Nicehash gibi hash kiralanabilir siteleri desteklemesi. Ki bu güzel birşeydir.
Switching coins on the fly                         Bir anda istediğin coine geçebilirsin. Tabi sitede mevcut olanlara. 30 35 tane ethash algo var çok iyi.
Android app (iOs Yakında…)                     Android app si var. Bu da çok avantaj sağlıyor . İos yakında çıkacaktır. Belkide çıkmıştır bakmadım.

 

http://bit.ly/2sOTjFs      Pool adresi.

Buradaki yazılar eskiden yazdığım yazılar. Yukarıda da yazmışsın diye düşünme uzun yazı olduğundan eski yazıları aldim.

Öncelikle güzel bir pool olduğunu düşündüğümü bilmenizi sterim.Önereceğim Pool’un birçok avantajı ve sunucusu bulunmaktadır. Siteye Gmail ile giriş yapıyoruz. Bu iş için bir gmail açabilirsiniz.
5 Farklı bölgede sunucuları var ve kazdığınız COİN hangi sunucuya yakında daha kısa MS’ler ile kazım yapabilmekte ve bu şekilde geliriniz daha da artmaktadır.

 

 

Özellikle SOLO kazımlarda Block bulma oranını ciddi şekilde etkilemektedir.
Mevcutta 34 Adet Ethash Algolu Coin bulunmakta. İşin güzel yanı sizlere 1 GHZ ile 24 saat içerisinde kaç adet ve eğerki borsada ise ne kadarlık kazanç sağlayacağınızı söylemektedir.Örnek olarak.MOAC coin üzerinden gidelim.

 

 

Havuzdaki coinlerin görünüşleri.

http://bit.ly/2sOTjFs

 

Aslında hesap makinası sitesi olarak’da kullanılabilmektedir.Anlık olarak coinleri takip edebilmenize ve Ethash algo ile ne kadar kazanç sağlayabileceğiniz doğrultusunda yol göstermektedir.

Gelelim cüzdan olaylarına. Havuz kendi bünyesinde cüzdan olarak coini barındırabiliyor.Buda cüzdan almadan hızlıca coini kazmaya başlamanıza ve sonrasında istediğiniz cüzdana coinleri göndermenizi sağlamaktadır.

 

 

Yeni bir özelliklik. Site sizlere bir id veriyor. Bat hazırlarken Cüzdan adresiniz yerine o id yi kullanıyorsunuz.Bu İd olayının avantajları nelerdir.

 

 

Site üzerinde şu anda 35 adet ethash algo var dedik. İd ile bat hazırlayıp çalıştırdığınızda site üzerinden Rig’inizi kontrol edebiliyorsunuz. 35 adet algoda ister solo – ister pool üzerinde Toplu şekilde kazım yapabiliyorsunuz.

 

 

Kazmak istediğiniz coini anlık olarak değiştirebiliyorsunuz. Tek tek riglerinize bağlanıp Farklı bat dosyalarını ayarlamanıza gerek yok. Site üzerinden ilgili Rig i seçip ona istediğiniz coini kazdırabiliyorsunuz.

 

• Cüzdanlarınızı site üzerine tanımlayıp istediğiniz adette göndertebiliyorsunuz.
• Riglerinizin 24 saat içinde ne kadar kesinti yaşadığını, ne kadar İnvalid paylaşım verdiğini takip edebiliyorsunuz.
• Settings  bölümünden Başlangıçta batlarınızı çalıştırdığınız anda hangi coini kazmya başlayacağını ayarlıyorsunuz.

 

SOLO/PPLNT/PROP (private group)
EU/RU/USA/JAP/SGP
Nicehash 100% support
Switching coins on the fly
Android app (iOs comming soon)

POOL ADRESİ ttp://bit.ly/2sOTjFs

 

Devamli Coin eklenmektedir. Coin eklendikçe konunun altında eklerim. Bol kazançlar.