Bu konu 8 yanıt ve 6 izleyen içeriyor ve en son  Bilal tarafından 1 yıl 11 ay önce tarihinde güncellendi.

• Yazar
    Yazılar

Bora
    Katılımcı
    Puanlar: 0

Merhaba 3 adet rx580 e 750w 80+ gold sertifikalı psu yeterli olur mu eth icin

ysakay
    Katılımcı

480 deseniz olur derdim. 5 adet 480 ve 1 adet 470 i dual miningte 1200 platinum psu ile çalıştırabiliyorum. Ancak elimde 1 tane 580 var, 27 mh/s nin üstüne çıkaramadım ve neredeyse 2 adet 480 kadar elektrik harcıyor.

Şunu kesinlikle söyleyebilirim;

– Sadece eth kazıcaksanız,rahatlıkla yetecektir. Ancak eth+sc,dcr vs kazıcaksanız,iyi bir bios bulmanız gerecek. Kartınızın markası ve rami nedir?

Bora
    Katılımcı

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Daha sistemi dizmedim ama güç tüketimi okadar fark varsa 580 ile 480 arasında 480 de alabilirim amazon.de den almayı düsünüyorum.Kazanç farkı çok var mı acaba ? Iiki kart arasinda gigabyte aurus model düsünüyorum

Bora
    Katılımcı

Baslangıc olarak sadece eth düsünüyorum

serkan
    Katılımcı

Hocam kartları nasıl temin etmeyi düşünüyorsunuz şaun hiçbiryerde stok yok

Gürhan007
    Katılımcı

Bence sorun cikartmaz. Sistemimde 3 adet rx580 ve bir tane rx570 var. Su an duvardanc cekilen guc 700watt(sadece ethereu. Kaziyorum) Daha once hepsi ayni iken(rx580 undervolting yapabiliyordum claymoredan boylece cekilen gucu daha da dusurmem ve daha dusuk sicaklik elde ediyordum. Eger sizde hepsi ayni kart ise undervolting yaparak gucu daha da asagiya cekebilirsiniz.

Bora
    Katılımcı

Amazon.de den alıcam @serkan

Selçuk
      Katılımcı
      Puanlar: 3

Amazon.de Ekran kartlarını Türkiye gönderim yapılmadığını yazıyor. Emin misiniz?

Bilal
    Katılımcı

580ler ne kadar eth üretiyor?

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.