Forum Forumlar Borsalar, Botlar, Coinler, ICOlar, Cüzdanlar, Gelişmeler vs. Borsa Genel Bitcoin/Ethereum/Zcash/xCoin Alış/Satış Kar/Zarar Takip

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  kadirinazor tarafından 1 yıl 7 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #14436

  kadirinazor
  Yönetici
  Puanlar: 10

  Sizlere kendi yaptığım Excel tablosunu paylaşacağım. Kendim eksikliğini hissettiğim, ne koyup ne aldığımı tam görmek istediğim için bu tabloyu yaptım. Sadece [color=red]kırmızı ile yazılan sütunları değiştirin![/color] Geri kalan işi formüller yapıyor.

  Sistem BTCTürk üstünde ki komisyonlara göre ayarlıdır. Kendiniz başka borsa sitesini kullanıyorsanız alış ve satış kısmında ki komisyon oranlarını değiştirerek kendinize uyarlayabilirsiniz.

  Tüm coinler için kullanabilirsiniz. Sadece ismini değiştirmek yeterli. Alış fiyatını ve kaç liralık coin aldığınızı yazıyorsunuz. Aynı işlemi satış için de yaparak, sadece satış fiyatını yazarak yapıyorsunuz. Tablolar size ne kadar kazandığınızı ve ne kadar komisyon ödediğinizi gösteriyor.

  Çoklu fiyattan alış/satış yapacaksanız tek tek aşağı doğru ilgili sütuna verileri girin.

  +rep

  Buradan indirebilirsiniz

  [attachment file=14447]

  [attachment file=”14438″]

 • #14443

  baybil
  Yönetici
  Puanlar: 529

  @kadirinazor mükemmel bir çalışma olmuş. Elinize sağlık. Vakit bulduğunuzda diğer borsaları da ekleyelim arkadaşlar. Bana söylerseniz ben dosyayı güncellerim.
  Bir de bu etiketlerin arasına virgül koymak lazım, Google için virgüllü yazmamız gerekiyormuş, WordPress öyle istiyor. 🙂
  Tekrar teşekkürler Kadir bey

  • #14451

   kadirinazor
   Yönetici
   Puanlar: 10

   Oranlar düzenlendi, etiketler ayrıldı.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.