Forum Forumlar Reklam Kokan Hareketler ve Referans Bağlantıları Bitexen İle Anında 100 Exen Coin ( 30 TL ) Hediye Kazanın !

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  efeince tarafından 11 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #20334

  efeince
  Katılımcı
  Puanlar: 6

  Merhaba arkadaşlar,

  Yeni açılan bir kripto para borsasının , ilk 10.000 üyeye kadar hediye olarak verdiği 100 Exen Coin’i sizlere duyurmak için konuyu açtım.

  Evvela, sizlerden ricam – sizlere hiçbir kayıt vermeyecek olan referansımla ( https://www.bitexen.com/?ref=227458 ) ( Referanssız Üyelik = https://www.bitexen.com/) üye olarak, siteye kaydınızı gerçekleştirmeniz.

  Siteye üye olduktan sonra, SMS onayı istenecek. Ardından , rutin KYC ( Müşteri Kimlik Onayı ) için, pasaport, kimlik, ehliyet gibi resmi bir kimlik belgesi ve adınıza olan bir fatura ile, kaydınızı doğrulamanız istenecek. Bu aşamalardan geçtikten sonra, hesabınıza 100 Exen Coin tanımlanacak. Tanımlanan Exen Coin’i hesabınız onaylandıktan hemen sonra borsada işleme sokabiliyorsunuz.

  Şuanki sitedeki piyasa değeri 30 TL kadar.

  Siz ister yatırım yaparak, ister benim gibi tanıtım konuları açarak referans kasabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

  Evvela hesap oluşturun. Rutin mail onayı için mailinize bir aktivasyon kodu gelecek. Tıklayarak , üyeliğinizi aktif edin.

  Ardından SMS ile aktivasyon yapacaksınız. SMS doğrulamasından sonra , KYC doğrulaması adımına geçeceksiniz.

  Nihayetinde, 24 saate kadar onay aldıktan sonra hesabınıza 100 Exen Coin tanımlanacak. Anında , borsada işlem gören BTC’ye çevirebilir, yada TL olarak çevrim yapabilirsiniz. Transferler için bazı limitler var. Yatırım için para yatırıp işlem yapmadıysanız, sizde daha önce dediğim gibi konular açarak referans kazanabilirsiniz.

  Exen Coin, borsanın kendi coin’i ve belirli zamanlarda, ( ayın belirli günlerinde ) borsa o coinleri satın alıp imha ediyor. Sitesinde zaten bu konuda tüm bilgiler eksiksiz paylaşılmış.

  Ama unutmayın, referansınızla kayıt olan herkes bu onay aşamalarını geçmesi lazım. Ancak o zaman hesabınıza referansınız yükleniyor.

  Tekrar rica ediyorum, referansım ile kayıt olmanız size hiçbir şey kaybettirmeyecek. Şayet, enazından konuya harcanan emek için referans ile kayıt olursanız sevinirim.

  Şuanki Çevrilmiş Bakiyem :

  ( 50 TL sınırına ulaşınca, TL olarak parayı hesaba çekebiliyorum. )

  Not : Daha evvelki konumdaki o borsanın şikayet konularına bakabilirsiniz internetten. Bazı insanlar, şikayet etmişler gereken mercilere. Bu borsada öyle bir durum şuanlık gözükmüyor, zira borsa zaten işlemde.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.