Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Turkuaz tarafından 2 yıl 2 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #4537

  Turkuaz
  Katılımcı
  Puanlar: 11

  Arkadaşlar çok fazla bilgim yok sadece btcnin sanal para olduğunu biliyorum.Ekran kartından bitcoin kazanılıyomuş ve ben bazı siteler gördüm sitede kaldığın sürece otomatik satoşi kazandırıyor.Bunları nasıl yapıyorlar bende yapabilir miyim?

 • #4559

  baybil
  Yönetici
  Puanlar: 552

  [quote quote=4537]Arkadaşlar çok fazla bilgim yok sadece btcnin sanal para olduğunu biliyorum.Ekran kartından bitcoin kazanılıyomuş ve ben bazı siteler gördüm sitede kaldığın sürece otomatik satoşi kazandırıyor.Bunları nasıl yapıyorlar bende yapabilir miyim? [/quote]

   

  Sitede kaldığın sürece para kazandıran sitelere Faucet siteleri deniliyor. Yani musluk. 10 dakikada bir veya farklı zaman aralıklarında sizden istenen Captcha yı çözdüğünüzde minicik bir miktar BTC, ETH vs coin kazanıyorsunuz. Bir örnek site vereyim.

  http://moonbit.co.in/

  Bitcoin i artık ekran kartları ile kazamazsınız ama ASIC makineler ile kazılabiliyor.

  Örnek ASIC cihazı :

   

  Örnek eski bir ASIC cihaz.

  Size tavsiyem Ekran kartları almanız ve ETH , ETC, veya diğer bazı coinleri ekran kartlarınız ile kazmak.

  Kolay gelsin.

  • #4688

   Turkuaz
   Katılımcı
   Puanlar: 11

   1)Yanıtınız için teşekkürler.Cahil olduğumdan soruyorum asic ne oluyor?

   2)Benim kastettiğim captcasızdı.Örnek vermek gerekirse= https://bitminer.io/     yandaki site sitede kaldığınız sürece size otomatik satoşi kazandırıyor.Bunun çalışma mantığı nedir?(Captcha falan da sormuyor)

   3)Size üye olduğum 3 siteden bahsedicem.Bu sitelerden çıksam bile para kazandırıyor.Sanırım bedava hız veriyor tam anlayamadım.bunların çalışma mantığı nedir acaba?

   İlk bahsediceğim site kapitalof.com sitesi.Site rusça site bize ücretsiz 0.10 KH/s hız veriyor.1 ruble olunca parayı çekebilicem.İnternette kanıtları mevcut para ödüyor.Ben hiç yatırım yapmadım.Siteden çıksam bile otomatik para kazandırıyor.Resmi:

   [url url=https://hizliresim.com/YDGjME][img]https://i.hizliresim.com/YDGjME.jpg[/img][/url]

   İkinci bahsedceğim site https://www.eobot.com/ kapitalof ile aynı mantığa sahip.Bize ücretsiz güç veriyor.Siteden çıksam da para kazandırıyor.Resmi:

   [url url=https://hizliresim.com/ZZyAJk][img]https://i.hizliresim.com/ZZyAJk.jpg[/img][/url]

   Kazancım 0.001 BTC olunca para çekebilicem.Bu sitenin de kanıtları mevcut.Yani para ödüyor.

   Son olarak ta https://minecloud.io/ sitesinden bahsetmek istiyorum.Bu site de yukarıda yazdığım iki site ile aynı mantıkta çalışıyor.Bize ücretsiz hız veriyor.10.00 Gh/s hız ile ister btc olarak ister dolar olarak para kazandırıyor.Ben doları seçtim:
   [url url=https://hizliresim.com/brogbY][img]https://i.hizliresim.com/brogbY.jpg[/img][/url]  1 dolar olunca paramı çekebilicem.Bu siteden de çıktığımda para kazanmaya devam ediyorum.Tabi bu siteler gibi başka siteler de var.Aynı zamanda yatırım yapıp daha fazla güç kiralanabiliyor.Daha fazla kazanıyoruz.

   Biraz uzun oldu ama en başta yazdığım gibi.Bunlar neden bize ücretsiz güç veriyor para kazanmamızı sağlıyor ve çalışma mantığı nedir?

    

    

    

    

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.