Forum Forumlar Borsalar, Botlar, Coinler, ICOlar, Cüzdanlar, Gelişmeler vs. Coin İnceleme Callisto Coin Nedir? Avantajları var mı?

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Yasin Özçelik tarafından 1 yıl 4 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #18234

  Yasin Özçelik
  Yönetici
  Puanlar: 208

  Merhaba Arkadaşlar

  Son zamanlarda coinlerde başlayan Airdrop etkinlikleri birçok coinin anlık değerlenip sonrada diplere geldiğini gördük. Özellikle ZCL olayından sonra. Fakat ETC’nin yapacağı Callisto coin airdrop biraz daha farklı olduğuna inanıyorum. Bu yüzden Callisto hakkında bir bilgi vermek istedim.

  ETC Harfork 5 Martta Gerçekleşecek

  Callisto Coin Nedir?

  Bilindiği gibi ETC coini ETH coinin Hardforku olarak peer to peer yapısı ile ortaya çıkmış ve komple açık kaynak kod tabanlıdır ve ETH büyün özelliklerini barındırmaktadır.

  Callisto coin‘de ETC protokolü üzerinde çalışacaktır ve 5 Martta elinizdeki ETC miktarı kadar callisto coin verecekler. Yani elinizde 100 tane ETC varsa aynı hesaba ilave olarak 100 tane de CLO gelecektir. Tabi bunu destekleyen cüzdanlar üzerinden verilecektir. ETC’nin 5.500.000 blokuna geldiğinde tamamlanacaktır. ETC Blok takibi için http://gastracker.io

  ETC’nin CLO hardforkunu destekleyen güncel cüzdanlar;

  ClassicEtherWallet

  ClassicMask

  Trustwallet

  Coinomi

  bunlara ilave olarak muhtemelen birkaç borsa sitesi daha desteklediğini ekleyecektir.

   

  CLO’nun en önemli özelliği ise elinde CLO tutanlara belli dönemlerde yine ödül olarak CLO hediye edecek olmalarıdır.

  Bana kalırsa değersiz bir coin olmayacak. Belki token sayısının çok fazla olması değersiz izlenimi verecektir ama sürekli elinde CLO tutanlara hediye clo verme etkinliği bu coinin etkisini ortaya çıkaracaktır.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.