Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Çoklu Cüzdan – Exodus

Bu konu 3 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son  TahaErakay tarafından 2 yıl 2 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #2271

  TahaErakay
  Yönetici
  Puanlar: 2

  Kripto para ekosistemine girenlerin olmazsa olmazı nedir diye sorsalar ben cüzdan (wallet) derim. Ana para birimi olan BTC başta olmak üzere birçok altcoinin cüzdan hesabı olması lazımki coinlerimizi saklayabilelim yada transfer yapabilelim. Birçok exchange sitesinde (poloniex,c-cex,bittrex vs. gibi) neredeyse bütün coinlere ait wallet hesapları mevcut. Kripto paralarınızı buralarda saklayabiliyor transfer işlemlerini yapabiliyorsunuz.

  Ancak iş local wallet dediğimiz bilgisayarınızda saklama olayına gelince işler değişiyor. Neredeyse her coine ait local wallet yani cüzdan programlarını bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmekte. Bu işi bizler için kolaylaştıran ExodusÇoklu Kripto Para Cüzdanı özelliğiyle bizlere yardımcı oluyor. Exodus cüzdanınızda BTC, LTC, ETH, Dash ve DOGE kullanabilir ve işlem yapabilirsiniz. Uygulamayla birlikte tüm bilgileriniz ve özel anahtarınız sadece kendi bilgisayarınızda depolanır ve merkezi bir sunucuda saklanmaz bu nedenle cüzdan güvenle kullanılabilir.Cüzdan içerisindeki Portföy kısmından kripto paralarınızın tamamının değerlerini USD cinsinden anlık olarak görebilirsiniz. Benim en çok hoşuma giden yanı ise kripto paralar arasında anlık olarak takas yapabilmeniz.

  Çoklu kripto para cüzdanını BURADAN indirebilirsiniz.

  Videolu anlatım isteyenleri BURAYA alalım.

  Altyazı seçeneklerinden Türkçeyi seçebilirsiniz.

 • #6236

  oceangoing
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  Elinize ve emeğinize sağlık

 • #6728

  cengiz
  Katılımcı
  Puanlar: 3

  Ellerine sağlık güzel paylaşım olmuş merak ettiğim şu kazdımız eth leri bu çoklu cüzdana Gönderebiliyormuz? Bat dosyasına buradaki eth cüzdan kodunu yazsak olur mu

  • #6735

   TahaErakay
   Yönetici
   Puanlar: 2

   Evet oradaki eth cüzdan hesabını yazmanız yeterli.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Araç çubuğuna atla