Forum Forumlar Kripto Para Madenciliği MasterNode CSPN masternode – espor

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  ottoman984 tarafından 2 ay 3 hafta önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #20876

  ottoman984
  Yönetici
  Puanlar: 23

  Kripto Spor Ağı (CSPN): eSporlar için Kripto Para Birimi | Cryptocurrency Haberleri

  Esports’ta Para: Nasıl Kazanılır ve Harcanır – Ayrıntılı anlatım ( ingilizce ) – Haftalık Esports Kaynak: IGN Cryptocurrency Haberleri

  Cryptocurrency Haberleri

  ESports, rekabetçi oyun dünyasını tanımlar. Televizyonda izlediğimiz basketbol ve futbol takımları gibi..Ancak bunlardan farklı olarak takımların evdeki oyuncuların popüler oyunlarında karşı karşıya olduklarını görüyoruz. League of Legends, Rainbow Six Siege, Fortnite, Apex Legends, Counter-Strike, Call of Duty, and Overwatch şu anda piyasadaki en popüler oyunlardan bazıları.
  Dünyanın her yerinden milyonlarca taraftar en sevdikleri rakiplerini izliyor ve takımlar Twitch gibi canlı yayın hizmetlerinden yayınlanıyor. Sıkı hayranlar bu heyecana katılmak için canlı etkinliklere bile katılacak!

  ESpor’ları kim izler?

  Düşündüğünden daha fazla! Bir pazarlama şirketi olan NewZoo‘dan 2018 Global eSports Pazar Raporuna göre, dünya çapında tahmini 380 milyondan fazla insan 2018 yılında eSports’u izlemiştir.
  Bu rakamlara dahil olanların çoğu, sık sık izleyenlerin sayısı olan 165 milyondan fazla eSport meraklısıydı. Ağırlıklı olarak Kuzey Amerika, Çin ve Güney Kore’den takip ediliyor.

  ESports’taki para nerede?

  Newzoo’ya göre eSpor’lardan elde edilen gelirin 2018’de dünya genelinde 906 milyon doların üzerine çıkmış durumda. ESpor ekiplerindeki oyuncular için oldukça kazançlı bir pazar ve bunun yanısıra tüm bunları mümkün kılan sponsorlar ve video oyunu üreticileri için daha da kazançlı bir pazar.

  Burası kripto para biriminin resme girdiği yer. Kripto Spor Ağı Parası, eSpor ve Kripto Dünyası arasında bir köprü kurmaya çalışır.
  Amaçları, oyunculara ve geliştiricilere, her oyuncuya, rahat ya da profesyonellere bağlanmak ve bunları sağlamak için yenilikçi yollar sunmak, Crypto Spor Ağı ve onların kripto para birimi “CSPN” sayesinde para kazandırmaktır.

   

  Oyuncular ve geliştiricilere yönelik bütünleştirmenin yanı sıra blockchain teknolojisini kullanarak, oyunculara diğer oyunculara bağlanmalarını, en son eSports haberlerini takip etmelerini, hayran kitlelerini artırmalarını ve takipçilerle ve vefakar üyeleriyle bağlantı kurmalarını sağlayan bir ağ yapısı sağlanması hedeflenmektedir.. Diğer oyunculara karşı oynayarak, turnuvalar ve eSpor bahisleri yoluyla coin olarak ödüller kazanabilirler. Bu coinler ayrıca, kendi eStore mağazasında alışveriş yapmalarına izin verecek.

  Planlanan birçok özellik olmasına rağmen, Kripto Spor ağının en heyecan verici özelliklerinden biri; canlı yayın izleyicilerinden canlı yayın yapma ve coinlerde ipuçlarını ipuçlarını kazanma yeteneğidir.

   

  Official Website

  Facebook Page

  Discord

  Kripto Spor Ağı hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz : Git

  Bu kriptoyu daha ayrıntılı incelemek istiyorsanız : Masternode Online

   

   

  • Bu konu 2 ay 3 hafta önce önce  ottoman984 tarafından değiştirildi.
  • Bu konu 2 ay 3 hafta önce önce  ottoman984 tarafından değiştirildi.
  • Bu konu 2 ay 3 hafta önce önce  ottoman984 tarafından değiştirildi.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.