Forum Forumlar Kripto Para Madenciliği Madencilikle ilgili Genel Konular Elektrik gidip geldiğinde Clamore ve OC programı otomatik çalıştırma

Bu konu 2 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son  oguz0735 tarafından 1 yıl 10 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #11850

  Cem
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  elektrikler gidip geldiğinde makine otomatik açılıp Clamore ve OC programını nasıl çalıştırabilirim. ? makinanın yanına gitmeden ve düğmesine basmadan tekrar kazmaya başlamasını istiyorum.

 • #11854

  baybil
  Yönetici
  Puanlar: 511

  Merhaba,

  1. önce bios setup tan , Power Loss (elektrik kesintisi) sonrası sistemin A) Power On B) Power Off veya C) Last State (son durum) yani elektrik kesildiğinde sistem kapalıysa elektrik geldiğinde de kapalı kalsın – elektrik kesildiğinde sistem açıksa elektrik geldiğinde tekrar açılsın , ayarlarından Power On, veya Always On yazanı seçmelisiniz.
  2. Windows kullanıyorsunuz ve kullanıcı adınız da baybil diyelim. O zaman C:\Kullanıcılar\baybil\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup klasörü altına madencilik bat dosyanızın kısayolunu yapıştırın.

  Bu şekilde sisteminiz otomatik olarak kazmaya başlar.

  Fakat bat dosyanızın başına

  “Timeout 60” eklemenizi öneririm. Bilgisayar ilk açıldığında ona kendine gelmesi için 1 dakika süre vermiş olursunuz.

  Kolay gelsin.

 • #11859

  oguz0735
  Katılımcı
  Puanlar: 5

  Tam bir aydır cevabını aradığım soruyu sormuşsun Cem teşekkür ederim, Peki Baykan Hocam aynı şekilde Burst mining de çalışır mı?

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.