Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Türkiye'de En Çok Tercih Ettiğiniz Borsa Hangisi

Forum Forumlar Borsalar, Botlar, Coinler, ICOlar, Cüzdanlar, Gelişmeler vs. Yurtiçi Borsalar Türkiye'de En Çok Tercih Ettiğiniz Borsa Hangisi

Bu konu 8 yanıt ve 6 izleyen içeriyor ve en son  baybil tarafından 1 yıl 7 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #14677

  baybil
  Yönetici
  Puanlar: 577

  Türkiye’de En Çok Tercih Ettiğiniz Borsa Hangisi

 • #14682

  Boyut
  Katılımcı
  Puanlar: 17

  Bitcoin(Btc), Etherium (Eth) ilave olarak Litecoin(Ltc), Dash(Dash) ve Dogecoin(Doge) kripto paralarının türk borsası olduğu için ve hızlı işlemler gerçekleştirdiği için tercih ediyorum.

 • #14697

  TahaErakay
  Yönetici
  Puanlar: 2

  Eskiden tek site btctürk olduğundan ordan işlem yapıyordum kapandıktan sonra koinime alıştım ve belli zamanlarda işlemler yaptım. ufak bir miktar halen orda durmakta btc alımlarını halen daha ordan yapmaktayım.

 • #14721

  miners
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  yaw kardeşim bu sitede nasıl yeni konu acılıyor ya bir turlu bulamadım bir yardım edin benim bir sorunum var kimse yardım etmiyor , bu sitenın amacı yardım degil mi 🙁

  • #14731

   TahaErakay
   Yönetici
   Puanlar: 2

   Çok basit.

   Yeni Başlayanlar


   Buraya girin, yeni başlayanlar başlığı altına.. http://prntscr.com/h9t5zh yandaki fotoda göreceğiniz gibi yeni konu yarat kutucuğu var. ona tıkladığınızda sizi en alt tafara yönlendirip konu açma menüsüne götürecek http://prntscr.com/h9t6ce

  • #14748

   baybil
   Yönetici
   Puanlar: 577

   Önce hangi foruma yazacaksanız o forumun içine ilgili başlığa gidiyorsunuz, o zaman konu açma seçeneği veriyor. Ama bu kadar zor olduğunu bilmiyordum. Ana sayfaya koymaya çalışayım. İsteyenler aradıklarını rahat bulsunlar diye bu şekilde yapmıştım. Sonra konu açan herkes ilgisiz başlıklara açıyor.

 • #14732

  XLMarketer
  Katılımcı
  Puanlar: 4

  Kesinlikle Koinim.Çünkü diğerleri yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarına hizmet vermiyor.

 • #17163

  ReneStrike
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  Paribu da başladım öyle devam ediyorum, beni şimdilik hiç üzmedi, BTCtürk ün piyasanın dalgalandığı tavan veya dip yaptığı dönemlerde işlemleri askıya aldığı veya geciktirdiği ile ilgili bir çok şey okudum, o yüzden hiç yanaşmadım şimdilik ona.

 • #17195

  baybil
  Yönetici
  Puanlar: 577

  Ben de bugün BTCTURK kullanmaya karar verdim. Son zamanlarda kullanıcılarını mail yoluyla bilgilendirmesi hoşuma gidiyor. Ayrıca kendilerine lisanslı Android uygulaması olması da artı puan. Şimdi Google Play Store a baktım , diğer Paribu , Koineks ve Koinim in kendilerine lisanslı yazılımları yok. Bu konuda dikkatli olun.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Araç çubuğuna atla