Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  MRSL tarafından 1 yıl 9 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #14783

  MRSL
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  Arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 2 aydır Simplemining ile mining yapıyorum. Etherminedan kazılan ethereum 0.05 ken göndermek istiyorum bunun icinde cihazin ip adresi lazim. fakat cihaz yakında değil ve benim bu cihazın ipsini öğrenmem lazım. Simplemining üzerinden yada başka bir şekilde bu ip öğrenme şansım varmı?
  Şimdiden teşekkürler:)

 • #14786

  baybil
  Yönetici
  Puanlar: 575

  Teamviewer filan kursaydınız keşke önceden. Uzak erişim için. Bir de bu tip durumlarda bu uzaktaki sistem sabit ip ile internete bağlanmıyorsa, modem kapanıp açıldığında IP si değişiyorsa, Gateway IP Monitor uygulamasını kurmanız faydalı olur. Değişen IP olursa size yeni IP mail atıyor. Şu an için ise size yardımcı olacak aklıma gelen bir şey yok. Bu zaten bir güvenlik önlemi. Erişemediğiniz sistemin ödemesini IP adresini bilmeden değiştirememeniz gayet normal.
  Birinden rica edip IP adresini öğrenebilseniz ve TeamViewer kurdursanız en güzeli olurdu ama anladığım bunu da gerçekleştirme şansınız yok.
  Siz siz olun bundan sonra her kurduğunuz sisteme uzaktan erişiminizi açmadan bırakmayın.
  Kolay gelsin.

  • #14815

   MRSL
   Katılımcı
   Puanlar: 0

   Hocam teşekkürler yardım için. konuyu şu şekilde çözdüm miningin bağlı olduğu modeme girip orda yazan ip adresiyle etherminedaki doğrulamayı yaptım oldu buda ders olsun bana tekrar teşekkürler:)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.