Forum Forumlar Kripto Para Madenciliği GPU Madenciliği – Ekran Kartı Madenciliği Ethereum (ETH) Ethermine.org da kazılan tutarı nasıl çekeriz?

Bu konu 6 yanıt ve 4 izleyen içeriyor ve en son  Burak tarafından 1 yıl 10 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #10777

  Burak
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  Merhaba arkadaşlar

  Ethermeine .org da 15 günlük bi kazımım var fakat bu kazımı poloniex den aldığım eth cüzdan kodunu girerek kazdım. 1 eth olmadığı için 15 günde poloniex e gönderim yapamıyorum. Bu tutarı bittrex e gönderebilirmiyim . Tecrübeli bi arkadaşdan yardım bekliyorum.

 • #10783

  TahaErakay
  Yönetici
  Puanlar: 2

  Setting bölümünde göreceğiniz gibi payment bölümüne 0.05 değerini girerseniz min. değeri gönderir. yoksa stock ayarlarda 1 eth olunca gönderir.

 • #10787

  Burak
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  hocam işte bu tutarı bittrex e nasıl atarız onu merak ediyorum. Yani illa poloniex e mi atıcaz polo şuan 1 eth altını kabul etmiyor.

 • #10809

  baybil
  Yönetici
  Puanlar: 510

  Polo şu anda aslında hiç bir miktarda ETH kabul etmiyor. Hem deposit, hem withdrawerl kapattı. Ne yatırabiliyorsunuz ne çekebiliyorsunuz. Ancak ethermine.org support a bir mesaj atın, başka adres verin, oraya çekmek istediğinizi belirtin, bakalım ne diyecekler.

 • #10861

  Yasin Özçelik
  Yönetici
  Puanlar: 201

  Poloneix belli dönemler sıkıntı oluyor ama sonra toplu şekilde hesabınıza yansıyor.

 • #10900

  Burak
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  @baybil dediğinizi yaptım bakalım inşallah olumlu dönüş yaparlar. 🙂

 • #10903

  Burak
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  @baybil şöyle bi cevap geldi tam ne demek istediğini anlamadım.

  Güvenlik nedenleriyle, bir hesaptan diğerine para / kredi aktarma yapamıyoruz. Ethermine ve Ethpool, isimsiz madencilik havuzudır, bu, bu hesabın sahibi olduğunuzu doğrulayamayacağımız anlamına gelir (herhangi biri böyle bir iddiada bulunabilir).

  Bununla birlikte, özel anahtarı  orijinal maden adresinden bir mesajda verebilirseniz, fonları aktarabileceğiz. Ayrıca, tüm kullanıcılar, bu anahtarı gönderirken eski cüzdandaki tüm paraları temizlemenize ve güvenlik nedeniyle tekrar kullanmadığınızı anlamasını istiyoruz.

  Nerede bizim havuzları anon havuzları ve ödeme blokchain göndermek. Kabul edilen kabul edilen tek vasıtalarımız, blokçularla ilgili tüm bilgileri doğrulamaktır. Tek güvenli yöntem budur. Bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
  Bununla ilgili daha fazla bilgi için lütfen şu adrese gidin:

  https://www.myetherwallet.com/#view-wallet-info

  https://www.myetherwallet.com/signmsg.html

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.