Call: 0123456789 | Email: info@example.com

FreeWallet Ethereum’dan nasıl TL olarak cüzdanı aktarabiliriz..

Forum Forumlar Borsalar, Botlar, Coinler, ICOlar, Cüzdanlar, Gelişmeler vs. Cüzdanlar (Wallets) FreeWallet Ethereum’dan nasıl TL olarak cüzdanı aktarabiliriz..

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Metin Yıldız tarafından 2 yıl 1 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #10032

  Metin Yıldız
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  Öncelikle günaydın.

  Mining işlerinde yeniyim ve bazı noktalarda kafama takılan sorular oluyor ve burada soruyorum. Yine bir konuda yardımcı olmanızı bekliyorum..

  FreeWallet Ethereum(IOS Mobile) iPhone’umdan kullandığım bir Eth cüzdanıdır. Bu uygulamadan aldığım  adress ile Eth kazıyorum. Belli bir Eth olacak yarın ve bunu aktarmak istiyorum. Uygulamadan send bölümüne direk Koinim’de ki BTC adress’ini yazsam acaba bir sıkıntı olur mu ? Yani direk BTC olarak yollar mı ?

  *Yoksa Uygulamada ki send adress’ine Poloniex’den alacağım Eth adress’imi girip oraya aktarıp BTC dönüşümü yaptıktan sonra mı koinim BTC adressine göndermem lazım ve daha sonra TL’ye çevirmem lazım?

  • Daha sonra da acaba kazı adress’i olarak direk poloniex de ki ETH adress’imi yazmak daha mantıklı mı olur?

  Edit : FreeWallet’da Exchange bölümünde şöyle bir bilgilendirme yapmış  (With smart transactions you don’t need to worry about the original currency. Top up your wallet with almost any coin or send between blockchains passing exchange services. )

  GOOGLE TRANSLATE :  Akıllı işlemlerle orijinal para birimi hakkında endişelenmeniz gerekmez. Cüzdanınızı hemen hemen her para ile doldurun veya döviz alım hizmetleri alanındaki blok zincirler arasında gönderin.

  *Bu bilgilendirmeden ne sonuç çıkar bu işlerde yeni olduğum için tam anlayamıyorum ama sanırım ethyi direk btc olarak aktarım yaptırabilme gibi bir durumlarımı varmış yoksa bu adress’i kullanarak başka altcoinleride mi kasabiliyormuşuz tam anlayamadım 🙂

   

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Araç çubuğuna atla