Bu konu 4 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son  baybil tarafından 1 yıl 2 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #18923

  DirtyDevil
  Katılımcı
  Puanlar: 6

  Merhaba Arkadaslar

  Arkadaslar yeni telefon aldim Authenticator  kodlarim silindi nasil geri getire bilirim veya bitrex hesabina nasil erisim saglayabilrim lutfen yardim edin eski telefonumda resetlendi ordanda slindi bitrex in yardim sayfasina baktim söyle bir yazi var :

  Remove/Disable Two-Factor

  In order to have two-factor removed you will need to enter a support ticket from your valid email address. We will not be able to help you remove the two-factor unless your ticket is submitted from your Bittrex account email.  Once we receive your email we will reply with further instructions for removal.

  Lutfen yardim edin elbet birilerinin basina gelmistir telefon degistirenimiz cok aramizda ingilizcemde pek yok ne yapacagimi bilmiyorum Yardimlariniz icin simdiden cani gonulden tsk ederim

 • #18925

  baybil
  Yönetici
  Puanlar: 529

  Geçmiş olsun öncelikle,

  bunun

  Remove/Disable Two-Factor

  In order to have two-factor removed you will need to enter a support ticket from your valid email address. We will not be able to help you remove the two-factor unless your ticket is submitted from your Bittrex account email.  Once we receive your email we will reply with further instructions for removal.

  tam tercümesi.

  İki-Faktörü Kaldır/İptal Et

  İki-faktörü kaldırılması için geçerli posta adresinizden destek fişi açmanız gerekecek. Bittrex hesabınızdaki posta adresinizden destek fişi göndermediğiniz sürece size yardım edemeyiz. E-postanızı aldığımızda, kaldırmayla ilgili  daha ileri talimatlarla yanıtlayacağız.

  Bu arkadaşların help desk i biliyorsun çok yoğun. Kısa ve öz yazmalı. Bu sayede çabuk cevap alabilirsin. Şöyle bir yazı yazmanı önerebilirim :

  “Dear Sirs,

  I have lost my phone and I have no backup, so I bought a new phone but my Google Authenticator phrases/passwords are all gone with the lost phone. I can not log in to Bittrex.

  Can you please remove two-factor Authentication for my account ? or What do I have to do in order to login to Bittrex with or without two-factor authentication ?

  Kind Regards.”

  gibi bir şey yazılabilir.

  Burada denen :

  “Telefonumu kaybettim. Yedeğim yok. Yeni bir telefon aldım ama Google Authenticator şifrelerim eski telefonla birlikte gitti. Bittrex e giriş yapamıyorum. Benim hesabım için iki-faktörlü girişi kaldırabilir misiniz ? veya Bittrex e iki-faktörlü veya iki faktörlü koruma olmadan login etmek için ne yapmam lazım ? Saygılar”

  Bu şekilde bir şansınızı deneyin derim.

  Öncelikle hemen mail atın.

  Kolay gelsin

 • #18930

  Yasin Özçelik
  Yönetici
  Puanlar: 205

  QR kodu aktif etmeden önce SECRET Key veriyor. Bu konuyu okuyanlara da tecrübe olsun. O kodu mutlaka ama mutlaka bir yerlere yazın kayıt edin. Bittrex size dönüş yapmasını beklemeden hemen iptal edersiniz.

 • #18933

  DirtyDevil
  Katılımcı
  Puanlar: 6

  Yardimlariniz icin tsk ederim bugun ticket attim bana soyle cvp geldi…

  For help with the 2FA related items please see the following article: https://bittrex.zendesk.com/hc/en-us/articles/115000198612

  If you need two-factor removed after troubleshooting please reply with the following information, the more details you can provide the better:

  1) Recent ip addresses you have logged into site with (You can find this by visiting, https://www.google.com/#q=what+is+my+ip+address )
  2) Recent transaction ids for any withdrawals and deposits you have made to Bittrex
  3) Recent balances in your account

  For Accounts valued at over $1000 USD we will require additional information for proof of identity.

  4)Please attach an image of your government-issued ID, as well as a selfie in which you are holding that identification where we can match your face against the picture displayed on the ID. Also, please write “Bittrex” and today’s date on a piece of paper and hold it in the picture. Please make sure the text on your ID is readable in all photos. Please do not attach .pdf, zip files, or links to files.

  Please reply to this email with the required documents or attach them directly to your support ticket by visiting https://bittrex.zendesk.com/agent/tickets/1337375.

  We understand this is a slow and painful way to recover your account, but we do this for both your safety and ours.

  Best Regards,

 • #18940

  baybil
  Yönetici
  Puanlar: 529

  Tercümesi şu :

  “2FA ile ilgili konularda lütfen bağlantıdaki makaleyi okuyunuz :

  https://bittrex.zendesk.com/hc/en-us/articles/115000198612

  bunları denedikten sonra 2FA yı kaldırmak istiyorsanız, aşağıdaki bilgilerle yanıt veriniz. Ne kadar detay belirtirseniz o kadar iyi olur.

  1. Siteye login ederken ki güncel IP adresleriniz. Bu siteyi ziyaret ederek bulabilirsiniz https://www.google.com/#q=what+is+my+ip+address
  2. Bittrex e deposit gönderirken veya çekerken ki işlem ID leri (Transaction IDs)
  3. Hesaplarınızın son bakiyesi
  4. Bin doları aşkın olan hesaplar için kimliğinizi tespit edebilmek için ilave bilgiler isteriz. Kimlik kartınızın fotografını ekleyin, kimliğinizi elinizde tuttuğunuz bir selfi de gönderin. Bu sayede kimlikteki fotografınız ile sizin yüzünüzü eşleştirebiliriz. Aynı zamanda bir kağıda Bittrex yazarak ve bugünün tarihini de yazarak kimlik üzerindeki fotografınızla beraber tutun. Bütün fotograflarda kimlik üzerindeki yazıların okunabilir olduğundan emin olun. Pdf veya zip dosya eklemeyin. Bağlantı (link) eklemeyin.

  Gerekli dökümanlarla bu mail e cevap yazın veya https://bittrex.zendesk.com/agent/tickets/1337375 ziyaret ederek bunları destek fişine direk ekleyin.

  Bunun, hesabınızı kurtarmak için yavaş ve ızdıraplı bir yol olduğunu anlıyoruz fakat bunu hem sizin hem de kendi güvenliğimiz için yapıyoruz.

  Saygılar”

  Demişler… 🙂

  kolay gelsin

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.