Forum Forumlar Borsa Yurtdışı Borsalar POLONIEX Poloniex hatası

Etiket: ,

Bu konu 1 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son TahaErakay TahaErakay tarafından 9 ay 4 hafta önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #6608

  Thetrap
  Katılımcı
  Offline
  Registered On: 26 Mayıs 2017
  Topics: 1
  Replies: 2
  Has thanked: 0 times
  Been thanked: 0 times
  Puanlar: 0

  Ethmineda kazı yapıyorum poloniexde cüzdanım var ama 2 gündür Currently Poloniex seems to be having issues crediting Ether deposits. If you are missing a payout and use a Poloniex wallet please contact Poloniex support directly. hatası var kazmaya devam etmelimiyim başka bi cüzdanamı geçmeliyim zamanla düzelirmi bu hata kazdıklarım hesabıma yatarmı?

 • #6641
  TahaErakay
  TahaErakay
  Yönetici
  Offline
  Registered On: 24 Nisan 2017
  Topics: 62
  Replies: 271
  Has thanked: 1 time
  Been thanked: 11 times
  Puanlar: 0

  Sorun büyük değil. Ben kazmaya devam ediyorum binlerce kişi gibi.

  Ayrıca şu sorulara şöyle cevap vermem gerekirse; ( kazmaya devam etmelimiyim başka bi cüzdanamı geçmeliyim zamanla düzelirmi bu hata kazdıklarım hesabıma yatarmı?) Müneccim değilim,poloniex yetkiliside değilim. Bilemiyorum,hayat bu herşey olabilir. Başka biyere geçip geçmemek sizin tercihiniz. Öyle bir uyarı veriyor ama son 1 haftadır neredeyse hergün eth giriş çıkışı yaptım polodan.Sorun yaşamadım. Ama benimde sizinde başka bir zaman sorun yaşamayacağınız anlamınada gelmiyor. En iyisi poloya support kısmında yazın. En net cevabı onalr verecektir.

  tahaerakay.com

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.