Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son TahaErakay TahaErakay tarafından 2 ay 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #14740
  TahaErakay
  TahaErakay
  Yönetici
  Çevrimdışı
  Kayıt Tarihi: 24 Nisan 2017
  Konular: 62
  Yanıtlar: 271
  Verdiği tşk.: 1 kere
  Aldığı tşk.: 11 kere

  Ubermix stratp,ubermix bios editör,ubermix gpu mod,ubermix gpu modded,ubermix ekran kartı modlama,ubermix strap modded,ubermix polaris,ubermix polaris editör,ubermix nedir,ubermix ne işe yarar,ubermix v1,ubermix v2,ubermix v3….
  Merhabalar. Ekran kartlarının bioslarını polaris editörle değiştirip modluyor böylece kartlardan daha sağlıklı ve daha fazla verim alıyorduk. Ubermix yönteminin çıkmasıyla bu performans artışı dahada arttı. Ubermix nasıl yapıldığını daha önce

  Uber Mix Strap v2 – Bios Modlama


  yukarıdaki konuda anlattım. Oradaki, verdiğim link daha doğrusu site çalışmadığından linki güncellemiştik. Şimdi bu işlemi siteye bağımlı kalmadan açık kaynak kodlu bir programcık sayesindede yapılabileceğini anlatacağım.
  Öncelikle;

  Yukarıda linkten ubermixi indiriyoruz. rardan açıyor ve içindeki 1 Ubermix yazan uygulamamızı çalıştırıyoruz. Yapacağımız işlemler websitesinde yaptığımızla aynısı aslında. Basit bir işlemi mevcut.


  İşte hepsi bukadar.

  tahaerakay.com

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.