Bu konu 1 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  canberk tarafından 1 yıl 7 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazı
 • #11803

  mert
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  Öncelikle herkese merhaba;

  Bir türlü karar veremediğim zorluk seviyesi ve karlılık hakkında bir konu var.

  Mesela ethereum bilindigi üzere zorluk seviyesi son 3 ayda neredeyse 10 kat arttı.  Günlük gelen eth miktarı daha az olmasına eth değeri yükseldiği için whattomine dan baktıgımızda dolar bazında karlılık olarak genelde ilk sıralarda yer alıyor.

  Başka bir örnek de Dgb ye bakalım. Zorluk seviyesi hızlı bir düşüşte çunkü karlılığı düşük o yüzden pek kazan yok şu an.

  Merak ettiğim husus şu anda dgb kazsak zorluk düşük oldugu için elimize daha çok dgb geçicek ve ilerde yükselmesi durumunda elimizde ki yüksek sayıda ki dgb daha çok kar bırakmaz mı?

  Başka bir mantık daha var şimdi eth kazsak $ olarak gelen parayı dgb ye mi çevirsek ?

  Burda ince bir nokta var ama bir türlü işin içinden çıkamadım pool lara bakıyorum şu anda çok düşük karlılık oranlarında olan coinleri bile kazanlar var. Gözden kaçırdığım bir şey mi var acaba?

  Eth ve Dgb farazi örnek olarak verilmiştir.

 • #11825

  canberk
  Katılımcı
  Puanlar: 0

  Her coin değerlenebilir orası sizin alıcağınız riske kalmış bugün 1000tl bana yeter dersin ona göre bişey kazarsınız.yada bugün para kazanmasamda olur ama 1000adet x coinim olsun ilerde değerlenirse köşeyi dönerimde diyebilirsiniz. Her ikiside kendi çapında mantıklı karar sizde

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.