miner man

 • Herkese merhaba 🙂

  Nihayet 5 adet MSI ekran kartı bulabildim. Bunlar biraz çeşitli oldu. 3 adet RX 580, 2 adet RX570. Şimdi altıyı tamamlamak için bir tane daha karta ihtyacım var. İnşallah yarına onu da halletmiş olacağım. Daha eksiklerim var, mesela 6 adet riser ihtiyacım var. Rig kasa alacağım ya da kendim yapacağım.

  Şimdi bu kartlar için 2 a…[Devamını oku]

 • Herkese merhaba 🙂

  Nihayet 5 adet MSI ekran kartı bulabildim. Bunlar biraz çeşitli oldu. 3 adet RX 580 2 adet RX570. Şimdi altıyı tamamlamak için bir tane daha karta ihtyacım var. İnşallah yarına onu da halletmiş olacağım. Daha eksiklerim var, mesela 6 adet riser ihtiyacım var. Rig kasa alacağım ya da kendim yapacağım.

  Şimdi bu kartlar için 2 a…[Devamını oku]

 • Herkese merhaba 🙂

  Nihayet 5 adet MSI ekran kartı bulabildim. Bunlar biraz çeşitli oldu. 3 adet RX 500 2 adet RX570. Şimdi altıyı tamamlamak için bir tane daha karta ihtyacım var. İnşallah yarına onu da halletmiş olacağım. Daha eksiklerim var, mesela 6 adet riser ihtiyacım var. Rig kasa alacağım ya da kendim yapacağım.

  Şimdi bu kartlar için 2 a…[Devamını oku]

 • Herkese merhaba,

  Son zamanlarda madencilik işine girmeye heveslendim fakat bir çok şeyi araştırmama rağmen anlamadığım noktalar var. Bu anlamadığım noktaları netleştirmenin en iyi yolu sistemi kurduktan sonra yavaş yavaş deneme yanılma yoluyla öğrenmekten geçeceği kanısına vardım.

  Ne kadar kazanırım, değer mi değmez mi gibi sorular sorup sizle…[Devamını oku]

 • miner man profil resmini değiştirdi 2 yıl 1 ay önce

 • miner man kayıtlı bir üye oldu 2 yıl 1 ay önce

Araç çubuğuna atla